1/1
IMD IML Marble Flower Pattern Anti-Drop TPU Phone Case for Samsung Galaxy S20FE- Crown
SKU: 100047
(0 Reviews)
$2.49
Soft TPU can be freely twisted without cracking
Vivid pattern personalizes your device
IMD workmanship, the image will not fade, always in style
IML workmanship prevents the pattern from fading
Keep your phone free from bumps and scratches
Raised back lip to protect the camera lens from scratching
Compatible with:
Package included:
| Brand | N/A |
|---|---|
| ColorStyle | Crown |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Surface Workmanship | IMD (In-Mold Decoration), IML (In-Mold Label) |
| Gross Weight | 0.065kg |
| Volume Weight | 0.049kg |
| Package Length | 17.500cm |
| Package Width | 8.300cm |
| Package Height | 1.500cm |
| Package Weight | 0.058kg |
| With Retail Packaging | No |
















Adding to cart succeed!
items in cart.
Total:
Requires a minimum purchase of {MinPrice}. And you still need to meet the requirements.
Proceed to Checkout Return to Shopping














