1/1
Marble Pattern Protector Plating IMD TPU Phone Shell for Samsung A32 4G- Cherry glitter
SKU: 100045
(0 Reviews)
$1.30
Soft TPU can be freely twisted without cracking
IMD workmanship, the image will not fading, always in style
Adopt electroplating workmanship
Vivid pattern personalizes your device
Keep your phone free from bumps and scratches
Raised back lip to protect the camera lens from scratching
Compatible with:
Samsung A32 4G- RainforestPackage included:
| ColorStyle | Cherry glitter |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | No Package |
| Surface Workmanship | Electroplating, IMD (In-Mold Decoration) |
| Gross Weight | 0.041kg |
| Volume Weight | 0.038kg |
| Package Length | 16.500cm |
| Package Width | 8.000cm |
| Package Height | 1.300cm |
| Package Weight | 0.037kg |
| With Retail Packaging | No |




















Adding to cart succeed!
items in cart.
Total:
Requires a minimum purchase of {MinPrice}. And you still need to meet the requirements.
Proceed to Checkout Return to Shopping



































