1/1
Marble Pattern Protector Plating IMD TPU Phone Shell for Redmi Note 10- Green glitter
SKU: 100044
(0 Reviews)
$1.30
Soft TPU can be freely twisted without cracking
IMD workmanship, the image will not fading, always in style
Adopt electroplating workmanship
Vivid pattern personalizes your device
Keep your phone free from bumps and scratches
Raised back lip to protect the camera lens from scratching
Compatible with:
Redmi Note 10- Green glitterPackage included:
| ColorStyle | Green glitter |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | No Package |
| Surface Workmanship | Electroplating, IMD (In-Mold Decoration) |
| Gross Weight | 0.041kg |
| Volume Weight | 0.038kg |
| Package Length | 16.500cm |
| Package Width | 8.000cm |
| Package Height | 1.300cm |
| Package Weight | 0.037kg |
| With Retail Packaging | No |












Adding to cart succeed!
items in cart.
Total:
Requires a minimum purchase of {MinPrice}. And you still need to meet the requirements.
Proceed to Checkout Return to Shopping













