1/1
Lychee Grain Wallet Leather Phone Case for Huawei P10 Plus - Black
SKU: 100043
(0 Reviews)
$1.90
Can act as a stand to support your phone
Wallet slots conveniently hold cards and cash
Front receiver cutout for talking with case closed
Comprehensive all-around protection
Folio style with magnetic flap
Compatible with:
Package included:
| Case Feature | Wallet, With Stand |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | PU Leather, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Texture | Litchi |
| Gross Weight | 0.077kg |
| Volume Weight | 0.051kg |
| Package Length | 15.800cm |
| Package Width | 8.400cm |
| Package Height | 1.700cm |
| Package Weight | 0.069kg |
| With Retail Packaging | No |












Adding to cart succeed!
items in cart.
Total:
Requires a minimum purchase of {MinPrice}. And you still need to meet the requirements.
Proceed to Checkout Return to Shopping













